Az Erasmus+ pályázat keretében Baranyai Noémi (10/4) és Fekete Rebeka (11/2) osztályos tanulóinknak lehetőségük volt a nyáron 2 hónapot dolgozni Füssenben, Németországban. A szakmai gyakorlatukról szóló élménybeszámolók itt olvashatók.

Baranyai Noémi beszámolója

Fekete Rebeka beszámolója

 

Képek az étteremről:

Füssen és környéke:

 

Iskolánk 8 tanulójának a 2017-2018-as tanév közben is lehetősége volt külföldön szakmai gyakorlatot teljesíteni. 2 hónapot töltöttek el Füssenben, illetve Schwangauban.

Füssenben a nyári gyakorlati helyeken – 2 pizzériában – , Schwangauban pedig a  König Ludwig Hotel-hez tartozó klinika éttermében felszolgálói munkakörben dolgoztak. A diákok élményeikről, tapasztalataikról rövid beszámolót írtak fotókkal illusztrálva.

Rácz Kinga beszámolója
Czesznak Krisztina beszámolója
Szakolczay Regina beszámolója
Viszkeleti Mátyás beszámolója
Kovács Annamária beszámolója
Parák Rebeka beszámolója
Korsós László beszámolója

Kiemelt partnereink

refegyh

parokia

mimk1

floch

vac

Ki olvas minket

Oldalainkat 50 vendég és 0 tag böngészi

FEL