Iskolánk 2017. november 21-én kedden, 22-én szerdán és 23-án csütörtökön nyílt napot szervez intézényünk iránt érdeklődő nyolcadikos tanulók számára.

Bejelentkezés a nyílt napra: titkárságunkon a 06-27-500-723-as telefonon 2017. november 17-ig.

Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt!

 

Iskolánk írásbeli központi vizsgát szervező intézmény!

 

Jelentkezési határidő: 2017. december 8.

„TANULÓI JELENTKEZÉSI LAPOT" abba a vizsgát meghirdető középiskolába (a megfelelő feladatellásátási helyre) kell a tanulónak benyújtania, ahol a központi írásbeli vizsgát meg kívánja írni. A tanuló maga dönti el, melyik vizsgaszervező intézménybe nyújtja be a központi írásbeli vizsgára való jelentkezési lapját, függetlenül attól, hogy a későbbiekben a felvételi eljárás keretében melyik középfokú intézménybe kíván majd jelentkezni, és milyen jelentkezési sorrendet jelöl meg.

Letölthető TANULÓI JELENTKEZÉSI LAP az írásbeli vizsgára

 

Az Oktatási Hivatal tájékoztatóját az alábbi linken érhetik el: Tájékoztató a diákok, a szülők és az általános iskolák számára a középfokú beiskolázás rendjéről, valamint a 2017/2018. tanévi központi írásbeli vizsgák ról

Kiemelt partnereink

refegyh

parokia

mimk1

floch

vac

Ki olvas minket

Oldalainkat 117 vendég és 0 tag böngészi

FEL