Fogadóóra: minden hónap 2. keddjén 15:00-tól 16:00-ig (előzetes telefonos bejelentkezés szükséges a: 06 (27) 500-723 telefonszámon)

Név Szak
Bagyinszki Erika kereskedelmi szakoktató
Bajnok Imréné vendéglátó munkaközösség vezető, gazdasági szaktanár
Barabás Gábor informatika szakos tanár
Borsányi Iván matematika, német nyelvtanár
Bócz Mónika gazdasági szaktanár
Csikai Attila intézményi lelkész
Darida Katalin kereskedelmi ismeretek, élelmiszer áruismeret szaktanár
Dervaderics Grácia Zita könyvtáros, magyar nyelv és irodalom tanár
Dócs-Zsurkán Mariann angol nyelvtanár
Fábián Tamás vendéglátóipari elméleti és gyakorlati szaktanár
Haluszka Tibor igazgatóhelyettes, földrajz szakos tanár
Dr. Kapuné Törőcsik Anikó gyakorlati munkaközösség vezetője, vendéglátóipari szakoktató
Kálmán Nóra magyar nyelv és irodalom, történelem tanár
Kálnainé Gyarmati Klára angol nyelvtanár
Kenéz Anita történelem tanár
Kincses Katalin angol nyelvtanár
Majerné Szabó Ilona humán munkaközösség vezetője, magyar nyelv és irodalom, történelem tanár
Marján Ibolya angol, német szakos nyelvtanár
Dr. Markóczi Mária magyar nyelv és irodalom tanár
Miklovicz Bettina angol nyelvtanár
Mojzsis Andrea angol, német nyelvtanár, gazdasági szaktanár
Oszaczkiné Szammer Beáta idegen nyelvi munkaközösség vezetője, magyar nyelv és irodalom, angol nyelvtanár
Páhi Edit gyakorlati oktatásvezető, vendéglátás-turizmus szaktanár
Solymosi Csilla igazgató, közgazdász tanár
Snekszer Károly matematika tanár
Szabó Ferenc testnevelés tanár
Szabóné Villám Mariann földrajz, művészet ismeret
Szemán Marietta osztályfőnöki munkaközösség vezetője, magyar nyelv és irodalom tanár
Szenczi Krisztina vendéglátóipari szakoktató
Takács József kereskedelmi szakoktató
Tomecskóné Rácz Erika idegenforgalom-turizmus szaktanár
Tóth Attila turizmus-vendéglátás szakos közgazdász tanár
Török Anna Hajnal magyar nyelv és irodalom, történelem tanár
Vetési Dániel történelem tanár
Zseni István angol nyelvtanár
Baloghné Oravetz Anett református hittanár
Starecz József élelmiszerismeret szaktanár
Szente-Berecz Edina történelem szakos tanár
Bálint Ildikó matematika, fizika tanár
Bocskay Mária vendéglátóipari szakoktató
Brenner Judit ének, egyházi ének tanár
Brinyiczki András testnevelés tanár
Dr. Demján Györgyné német nyelvtanár
Jardek Dániel matematika szakos tanár
Kocsis Tamás testnevelés tanár
Konopás Attila testnevelés tanár
Molnár Tamás vendéglátóipari szakoktató
Nagy Tamás kémia tanár
Papp Zoltán turizmus-vendéglátás szakos közgazdász tanár
Dr. Remenyik Bulcsú földrajz, turizmusföldrajz tanár
Szabó Szilárd vendéglátóipari szakoktató
Szilágyiné Bubenka Ildikó reál munkaközösség vezetője, matematika tanár
Török István vendéglátóipari szakoktató
Wagner Bálint testnevelés tanár
Fűzfáné Bayer Lívia(tartós távollét) biológia, angol nyelvtanár
Kesziné Halász Judit(tartós távollét) német nyelvtanár
Pach-Toldi Tímea(tartós távollét) angol nyelvtanár
Simák Viktória(tartós távollét) magyar nyelv és irodalom, kommunikáció szakos tanár

Kiemelt partnereink

refegyh

parokia

mimk1

floch

vac

Ki olvas minket

Oldalainkat 47 vendég és 0 tag böngészi

FEL