Bernáth Kupát rendeztünk idén is!

Nagyszerű hangulatú rendezvénnyé sikeredett idén is, a 13. alkalommal megrendezett, váci középiskolák részvételével lezajló labdarúgó esemény. A rangos városi tornának számító Bernáth Kupa ismét közelebb hozta egymáshoz városunk tanuló ifjúságát, ahol forró hangulatú, parázs csatákkal tarkított, sportszerű mérkőzéseken dőlt el a vándorkupa sorsa.

A szurkolók igazi aréna hangulatot varázsoltak a csarnokba, ahol a diákok megérezhették az eddig csak különböző tévékben látott, igazi, „nagymérkőzések” atmoszféráját.

A fiúknál a Madách Gimnázium, a lányoknál a Piarista Gimnázium vihette haza a győztes csapatnak járó kupát.

A helyi Tv tudósítást készített a meccsekről, amit az esti híradóban adtak le a mérkőzéseken készült nyilatkozatokkal együtt. Iskolánk ismét igazolta kiváló vendéglátó hírnevét, melyet minden csapatvezető személyesen is megemlített és megköszönték, hogy csapataikkal itt lehettek iskolánkban.

Kiemelt partnereink

refegyh

parokia

mimk1

floch

vac

Ki olvas minket

Oldalainkat 124 vendég és 0 tag böngészi

FEL